طرح توسعه رونق ورزش کرمان را فراهم می‌کند

توضیحات تکمیلی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: اجرای صحیح طرح توسعه رونق ورزش را در استان کرمان به دنبال دارد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بردسیر، محمود محمودی‌نیا صبح امروز در نشست شورای ورزش این شهرستان که با حضور شهباز حسن‌پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بردسیر و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد، طرح توسعه ورزش همگانی و قهرمانی استان کرمان را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه اجرای بخش عملیاتی و اجرایی طرح توسعه ورزش همگانی و قهرمانی ورزش استان کرمان اولویت برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان در سال جاری است، گفت: از هفته گذشته عملیات اجرایی آغاز به کار آکادمی‌ها ورزش قهرمانی استان کرمان آغاز شده و تاکنون 55 آکادمی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

محمودی‌نیا خاطرنشان کرد: نگرش ‌مسئولان ارشد استان‌ کرمان به ورزش پس از تدوین و ارائه طرح توسعه ورزش همگانی و قهرمانی تغییر کرده و استاندار کرمان به عنوان حامی نخست این طرح طی یک‌سال گذشته همواره در جریان مراحل مختلف طرح قرار گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان اظهار کرد: اجرای مناسب این طرح می‌تواند ورزش استان کرمان را به‌ مقصد و جایگاه ایده‌آلی در سطح کشور‌ برساند و بستر خوبی را برای رونق ورزش و موفقیت ورزشکاران کرمانی در سطح کشور فراهم کند.

* بردسیر صاحب 14 آکادمی می‌شود

امیر جعفری مسئول دبیرخانه طرح توسعه ورزش استان کرمان در این نشست اظهار داشت: در طرح توسعه تعداد 14 آکادمی برای شهرستان بردسیر در نظر گرفته شده است که همه این آکادمی‌ها از امروز 19 شهریور ماه فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

وی افزود: این آکادمی‌ها برای پسران در هشت رشته فوتبال، بسکتبال، دوومیدانی، کاراته، کشتی، هندبال، پهلوانی و زورخانه‌ای و تکواندو دایر و در بخش دختران بردسیر صاحب شش آکادمی در رشته‌های بسکتبال، تکواندو، ووشو، دوومیدانی، هندبال و والیبال می‌شود.

جعفری خاطرنشان کرد: مراحل اجرایی و نظارت این طرح بر عهده دبیرخانه طرح توسعه است و فرمانداری شهرستان بردسیر به‌عنوان رئیس شورای ورزش در طی اجرای مراحل مختلف گزارش‌های اجرای طرح را دریافت می‌کند.

وی تصریح کرد: برای راه‌اندازی و فعالیت آکادمی‌های ورزش در شهرستان بردسیر اعتبار 382 میلیون و 840 هزار ریال به حساب اداره ورزش و جوان و یا هیئت‌های این شهرستان واریز می‌شود تا با این اعتبار علاوه بر تجهیز آکادمی‌ها، هزینه‌ها و دستمزد مربیان نیز پرداخت شود.

 

دسته بندی خبر

  • اجتماعی
  • فرهنگی
  • ورزشی

پل های ارتباطی با ما

  • خیابان کاشانی
    کرمان ، ایران
  • تلفن : +98 123 456 7890
  • پست الکترونیک : support@drupalexp.com

پیام روز

آخرین نظرسنجی ها نشان دهنده آن است که خدا بر هر کار قادر است.
دلها در دست اوست و اوست که بر همه چیز احاطه دارد.
وظیفه ما معرفی و رأی به اصلح است.
«تردید» نکنیم...

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعیه ها از طریق پست الکترونیکی با ما در ارتباط باشید