کاهش جمعیت کیفری در گرو رفع مشکلات مددجویان است

توضیحات تکمیلی

دادستان عمومی و انقلاب عنبرآباد گفت: مشورت و تعامل بین زندان‌ها و مراجع قضایی راهکار مناسبی برای رفع مشکلات مددجویان است و این امر موجب کاهش جمعیت کیفری می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، یوسف سبحانی صبح امروز در حاشیه بازدید از زندان جیرفت اظهار داشت: با توجه به اینکه امروزه آنچه از زندان‌ها متصور می‌شود تغییر رفتار مددجویان و بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه است، کاهش جمعیت کیفری در زندان‌ها ضروری است.

دادستان عمومی و انقلاب عنبرآباد بیان کرد: حضور قضات و مسئولان قضایی در زندان‌ها و تعامل و همکاری این دو نهاد با یکدیگر نقش مثبت و ارزنده‌ای را در تحقق اهداف و سیاست‌های کلی قوه قضائیه ایفا می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: مشورت و تعامل بین زندان‌ها و مراجع قضایی می‌تواند راهکار مناسبی برای رفع مشکلات مددجویان باشد و این امر موجب کاهش جمعیت کیفری و ارتقای سیستم زندان‌بانی می‌شود.

رئیس اداره زندان جیرفت نیز گفت: هیچ‌گاه هدف مراجع قضایی حذف مجرم نبوده و نیست و امروز هدف اصلی سازمان زندان‌ها اصلاح و تربیت مددجویان و افزایش سطح آگاهی و دانش آنها است.

حسین برشان عنوان کرد: باید دیدگاه جامعه به مددجویان پس از آزادی تغییر کند تا مددجو بتواند زندگی بهتری را برای خود در جامعه رقم بزند و از بسیاری مشکلات جلوگیری شود.

 

دسته بندی خبر

  • اجتماعی
  • فرهنگی

پل های ارتباطی با ما

  • خیابان کاشانی
    کرمان ، ایران
  • تلفن : +98 123 456 7890
  • پست الکترونیک : support@drupalexp.com

پیام روز

آخرین نظرسنجی ها نشان دهنده آن است که خدا بر هر کار قادر است.
دلها در دست اوست و اوست که بر همه چیز احاطه دارد.
وظیفه ما معرفی و رأی به اصلح است.
«تردید» نکنیم...

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعیه ها از طریق پست الکترونیکی با ما در ارتباط باشید