یحیی کمالی‌پور نماینده منتخب مردم جیرفت و عنبرآباد شد

توضیحات تکمیلی

یحیی کمالی‌پور نماینده منتخب مردم جیرفت و عنبرآباد شد

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد گفت: با کسب 71 هزار و 739 رأی یحیی کمالی‌پور نماینده منتخب مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی شد.

احمد امینی‌روش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جیرفت اظهار داشت: با پایان شمارش آرا و قطعی شدن نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی یحیی کمالی‌پور با کسب 71 هزار و 739 رأی نماینده منتخب مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی شد.

وی بیان کرد: پس از کمالی‌پور، ذبیح‌الله اعظمی با کسب 53 هزار و 856 رأی نفر دوم و فرج‌الله عارفی با کسب 14 هزار و 584 رأی نفر سوم شد.

امینی‌روش ادامه داد: همچنین حجت‌الاسلام علی زادسر با 6 هزار و 376 رأی نفر چهارم، احسان سالاری با کسب 4 هزار و 711 رأی نفر پنجم و راضیه دانشی با کسب یک‌هزار و 150 رأی نفر ششم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص شدند.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد تصریح کرد: در این دو حوزه رأی‌گیری در مجموع 155 هزار و 979 رأی از مردم اخذ شده است.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات روز گذشته بسیار خوب و چشمگیر بود، خاطرنشان کرد: از تمام امکانات شهرستان استفاده کردیم تا زمینه حضور بیش از پیش مردم را در دو انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم شود که این مهم به لطف خداوند و همت مردم محقق شد.

امینی‌روش ابراز داشت: مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در این انتخابات نشان دادند که این منطقه خواستگاه تمدن بشریت است و با وجود این حضور با شکوه، حماسی و با شور و نشاط حتی یک مورد مشکل خاص وجود نداشت و انتخابات در کمال آرامش و امنیت برگزار شد.

منبع : خبرگزاری فارس

دسته بندی خبر

  • اجتماعی
  • سیاسی

پل های ارتباطی با ما

  • خیابان کاشانی
    کرمان ، ایران
  • تلفن : +98 123 456 7890
  • پست الکترونیک : support@drupalexp.com

پیام روز

آخرین نظرسنجی ها نشان دهنده آن است که خدا بر هر کار قادر است.
دلها در دست اوست و اوست که بر همه چیز احاطه دارد.
وظیفه ما معرفی و رأی به اصلح است.
«تردید» نکنیم...

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعیه ها از طریق پست الکترونیکی با ما در ارتباط باشید